Hizmetlerimiz

● Iş Zekası
Veriyi bilgiye, bilgiyi aksiyona dönüştürerek işletmelerin stratejik kararlarını doğru verebilmelerini sağlayan üründür.

Şirket hakkındaki bilgilerin tek noktadan yönetilerek analiz edilmesini sağlayan hizmettir. Veri transferi, veri ambarı yönetimi ve bilgi yönetimi ile kurumsal karne oluşturarak kurumun stratejik hedeflerini veriye dayandırır.

Şirket için önem taşıyan fakat fark edilemeyen konular iş zekası ile anlamlı veriler haline gelir bu sayede şirketin rekabet gücü artar.

Mobil ortamlardan şirket verilerine ulaşılarak her an karar verebilmeyi destekler.
Devamı

● Kurumsal Yazılım Hizmetleri
Size Özel kurumsal yazılımlarla firmanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak yazılım çözümleri sunuyoruz.

● Veritabanı ve Teknoloji Hizmetleri
Oracle, SQL Server, SybaseIQ ve PostgreSQL veritabanlarınızın yedekleme ve kurtarma, sürüm yükseltme, kesintisizlik, yük dengeleme, alt yapı optimizasyonu, teknoloji yenileme ve performans iyileştirme hizmetlerini sunuyoruz.
Devamı

● IT Proje Yönetimi ve İş Geliştirme
Iş süreçlerini sizin tanımladığınız projelerin, ürün seçim aşamasından devreye alım ve test süreçlerine kadar uçtan uca tasarlayarak anahtar teslim devreye aldığımız hizmetimizdir.
Varolan IT altyapınızı ve süreçlerinizi inceliyor, sistemleriniz hakkında size rapor hazırlıyoruz. Süreç iyileştirme ve yeni teknoloji önerilerimiz ile katma değer sağlıyoruz.
Devamı

● Bulut Hizmetleri
Size özel kurulumlar ile güvenli bulut hizmetiniz. Sistem üzerinde çalışan tüm servislerin bakım ve desteğiyle sunucu hosting değil gerçek bulut hizmeti.

Firmanızdaki tüm bilgi işlem altyapınızı Veri Merkezimize taşıyarak sizi tüm alt yapı bakım operasyonlarından kurtaratak yedekli ve güvenilir ortama taşıyoruz.